Jiaxing BEIHUA polimer ADDITVES CO., LTD.

153561906

APLIKACION

1535683324122670

| Tyre |

Gomat duhet të jenë në gjendje për të kontrolluar makinën në çdo temperaturë me stabilitet të lartë, qëndrueshmëri të lartë dhe kapacitet të mirë të ngarkesës. Dispersibility e çdo shtesë në gomave përcakton nëse cilësia e gomave është uniforme. masterbatch Jiaxing Beihua para-shpërndara siguron veprimtarinë e komponentëve të tilla si agjent vulcanizing përshpejtues dhe ul normën defekt të produktit. Ajo mund të aplikohet për pjesë të ndryshme të gomave dhe kamerdare. Të përshtatshme për përzierjen temperaturë të ulët.

| këpucë |

Çelësi për jetën e shërbimit të këpucëve qëndron në tabani. I vetmi i mirë është dritë, veshin-rezistente dhe nuk ka erë. Thembra e varfër shpesh kanë probleme të tilla si flluska e ajrit, mbushje të pamjaftueshme, dhe në fund të thyer. Ka edhe probleme të tilla si pamja reshjeve sipërfaqësore dhe njollë. Produktet Jiaxing Beihua s Ajo mund të aplikohet për të pjesëve të gomës të tilla si thembra dhe midsole dhe pjesë EVA shkumës, kështu që rezistenca veshin i vetëm është përmirësuar, midsole është foamed në mënyrë të barabartë, dhe materiali gome mund të reduktohet gjatë përpunimit të siguruar produkt uniforme cilësisë.

1535683325899364
1535683325420979

| produkte gome |

Pjesët Dukje të tilla si produkte të gomës, veçanërisht shirita automobilave nënshkrimin, kanë kërkesa të larta në sipërfaqe, dhe aditivëve konvencionale mund të shkaktojë probleme pamjen siç vendosjes. Jiaxing Beihua Masterbatch përdor teknologji speciale për të siguruar përsosuri e produktit dhe të ju ndihmojë të zgjidhur këtë problem. vula automotive naftës, tub, etj kanë kërkesa me cilësi të lartë. Është e nevojshme për të siguruar se materialet punojnë në temperaturë të lartë apo tretës dhe në lëvizje. shpërndarja e pabarabartë do të zvogëlojë në masë të madhe jetën shërbimit të produkteve. Pastaj masterbatch Jiaxing Beihua është zgjedhja juaj.

| Të tjerë |

grimca të tjera para-shpërndara masterbatch mund të përdoret gjithashtu në shirita transportues, rollers gome, tela dhe kabllo, priza farmaceutike, kapsula vulcanized dhe industri të tjera.

1535683326980995


WhatsApp Online Chat!