Jiaxing BEIHUA polimer ADDITVES CO., LTD.

prodhues i Para-shpërndara masterbatch Produkte.

Fabrika jonë ndodhet në Jiashan Zheshang Shkencës dhe Teknologjisë Park.
Mëso më shumë
 • Environmental

  Environmental

  Përdorimi i aditivëve gome masterbatch për të zëvendësuar ndihmat e zakonshme të përpunimit pluhur gome, mund të reduktuar dhe eliminuar tym kimike dhe pluhur fluturues para-shpërndanë.
 • Kursim energjie

  Kursim energjie

  Përmirësuar efektin shpërndarje dhe performancën e përpunimit, për të përmirësuar cilësinë e produktit, lehtë për t'u përdorur, të ulur temperaturën përzierjen, ruajtjen e lehtë dhe matjen automatizuar
 • hallakatje Excellent

  hallakatje Excellent

  Permiresimi shpërndarja zvogëlojë kohën dispersionit dhe mund të plotësojnë kërkesat e gomës modern temperaturë të ulët përzierjen e vazhdueshme

Rreth nesh

Jiaxing Beihua Polymer ndihmëse Co, Ltd  was established in 2010 with a registered capital of 73.155 million yuan. It is a high-tech enterprise specializing in the production of various pre-dispersed masterbatch. The company is located in Jiashan Zheshang Science and Technology…

 • 北 化 a

WhatsApp Online Chat!